Naudojimo sąlygos ir kokybės garantas

Medicininis metalas – aukso imitacija. Kas tai? Tai vario lydinys, lietas plonu aukso sluoksniu (įmanomas 18 karatų liejimas ir 24 karatų liejimas).  Kadangi jame nėra alavo jis nekelia alergijos ir nedirgina odos. Ne, tai nėra paprasta bižuterija,  kuri nusitrina. Tinkamai prižiūrint, kokybės įvaizdis išlieka labai ilgą laiką. Visi parduotuvėjė esantys papuošalai yra tikrų aukso gaminių dizaino imitacijos, todėl nenustebkite, jei draugams kils klausimų ar neapiplėšėte aukso dirbinių parduotuvės. Kitoje skiltyje  pateikiame keletą kokybės atitikmens sertifikatų.

Naudojimas:

kiekvienam naudinga žinoti, kaip prižiūrėti savo papuošalus. Taigi trumpai aprašome, kaip tai daryti ir ko ne.

Šie papuošalai nebijo prakaito  vandens, tačiau rekomenduojame  nepurkšti ant jų kvepalų ar kitokių gaminių dėl ko gali kilti metalo cheminė reakcija ir jis nusinešiotų greičiau. Suprantama, kiekvienas dirbinys, net ir tikro aukso, turi būti prižiūrimas, tad čia ne išimtis.

Asmeniniai duomenys

Registurojantis parduotuvėje būtina nurodyti savo asmeninius duomenis. Draudžiama registruotis kito asmens vardu bei nurodyti jo asmeninius duomenis.

Apmokėjimas

Apmokėti už prekes galite visais parduotuvėje nurodytais būdais. Tačiau draudžiama apmokėjimą atlikti iš nelegaliu būdu gautos kreditinės kortelės ar nelegaliai naudojantis kito asmens sąskaita. Jei sužinosime apie tokius atvejus visi duomenys iškart bus perduodi teisėsaugos institucijoms.

Prekių grąžinimo/keitimo sąlygos:

Per 14 darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos prekes Jūs galite:

susigrąžinti už prekes sumokėtus pinigus, jei:

Prekių grąžinimo sąlygos:

1. Grąžinimas / keitimas galimas tuo atveju, jei prekė:

  • yra nenaudota, nesugadinta, nėra praradusi prekės išvaizdos;
  • yra tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo; 
  • yra originalioje pakuotėje;
  • su nenuimtomis originaliomis etiketėmis;
  • pristatoma su pirkimo dokumentais'

Svarbu! Grąžinant prekes būtina pridėti sąskaitos kopiją. Sąskaitos originalas lieka klientui kaip garantinis dokumentas.

2. Norint grąžinti prekę, pirkėjas turi informuoti mūsų klientų aptarnavimo skyrių elektroniniu paštu.

  • Būtina nurodyti šiuos duomenis: kliento vardas/pavardė, užsakymo numeris, iš kurio ketinama grąžinti prekę, nurodomos konkrečios grąžinamos prekės, įvardijamos grąžinimo priežastys. Tai privaloma sąlyga, siekiant atgauti pinigus už grąžinamas prekes.
3. Grąžinimo finansinė apibrėžtis:

  • Pinigus grąžiname tik gavę prekę.
  • Gražiname prekės kainą ir prekės pristatymo išlaidas.
  • Grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas.

Keletas atitikties sertifikatų:


Krepšelis

tikman.lt
Visos teisės saugomos
2019